Author: v***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色真的太美了,包裝也太精緻,很棒
顏色: 786粉色藍色(腮紅)
尺寸: 均碼
Price: NT$203
Original Price: NT$236
| Color | 788 coffee pink (blush) |
| Texture | Pressed Powder |
| Benefits | Lightweight |
| Finish | Shimmer |
| 高度 | 2.7 cm |
| 長度 | 8.1 cm |
| 淨重 | 4 g |
| 寬度 | 6.2 cm |
| SKU | sb2307039513928124 |
Brand Name: COLORROSE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/COLORROSE-sc-014171103.html
Quality: 7821838 people said the quality is very good!
Author: v***0
Date:
Review: 顏色真的太美了,包裝也太精緻,很棒
顏色: 786粉色藍色(腮紅)
尺寸: 均碼
Author: e***7
Date:
Review: 眼影的顏色很美可以自由搭配粉質很細很好推開
顏色: 787咖茶色(眼影contour)
尺寸: 均碼
Author: n***9
Date:
Review: 很棒超級配的有機會會再回購,真心覺得不錯
顏色: 788咖粉色(腮紅)
尺寸: 均碼
Author: y***8
Date:
Review: ColorRose超可愛的高光
顏色: 789香檳色(高光)
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.